Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY I-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – KLASA III P „E”
7 grudnia 2015

ZWYCIĘZCY I-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – KLASA III P „E”

W dniu 30 listopada, podsumowaliśmy I etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych zakrętek zebrała klasa III P „e” w składzie: A. Czerwony, D. Hołota, I. Gajos, M. Głogowski, M. Gulis, D. Niegos. Opiekunem klasy jest pani Monika Król – Moździerz. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon na słodkości w cukierni Maestro”. Życzymy smacznego! Na wyróżnienie zasłużyła klasa 1,2 r.n. pod opieką pani Danuty Wadas. Nasi najmłodsi koledzy zebrali równie imponującą ilość zakrętek! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Przypominamy, że podczas grudniowego etapu, zbieramy makulaturę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content