Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY I-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – KLASA III P „E”
7 grudnia 2015

ZWYCIĘZCY I-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – KLASA III P „E”

W dniu 30 listopada, podsumowaliśmy I etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych zakrętek zebrała klasa III P „e” w składzie: A. Czerwony, D. Hołota, I. Gajos, M. Głogowski, M. Gulis, D. Niegos. Opiekunem klasy jest pani Monika Król – Moździerz. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon na słodkości w cukierni Maestro”. Życzymy smacznego! Na wyróżnienie zasłużyła klasa 1,2 r.n. pod opieką pani Danuty Wadas. Nasi najmłodsi koledzy zebrali równie imponującą ilość zakrętek! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Przypominamy, że podczas grudniowego etapu, zbieramy makulaturę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content