Przejdź do treści
ZWYCIEZCY SZKOLNEJ ZBIÓRKI BATERII – 2,3 R.N.
20 kwietnia 2017

ZWYCIEZCY SZKOLNEJ ZBIÓRKI BATERII – 2,3 R.N.

W dniu 19 kwietnia, podsumowaliśmy kolejny etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Tym razem, była ona prowadzona w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Zbieraj Baterie!”. Najwięcej baterii zebrała klasa: 2,3 r.n. w składzie: K. Migała, M. Szczepańska, W. Baran, F.Duda, K. Frączek, A.Romański. Opiekunem klasy jest pani Danuta Wadas. Nasi zwycięscy wybrali nagrodę – „Bon na wizytę w Kulkolandzie”. Gratulujemy! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Dzięki Wam pozyskaliśmy ok. 100 kilogramów baterii. Przypominamy, że w kwietniu odbywa się zbiórka plastikowych zakrętek. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach! Organizatorzy: A. Zachara-Kusek, A. Żądło. No Valid Folder Selected   

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW
PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

16 października 2020

Skip to content