Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY X-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – II/IIIP „C”
20 czerwca 2016

ZWYCIĘZCY X-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – II/IIIP „C”

W dniu 17 czerwca, podsumowaliśmy X etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej starych telefonów zebrała klasa: II/III P „c” w składzie: P. Bandyk, B. Bazuła, J. Klisiewicz, P. Serwa, P. Słąba, K. Stanoch, D. Szymaszek A. Wąsik. Opiekunem klasy jest p. Ewa Górecka. No Valid Folder Selected

Nasi zwycięzcy wybrali nagrodę – „Bon na sesję zdjęciową”. A to była ostatnia zbiórka w tym roku szkolnym. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Środki ze sprzedaży surowców wtórnych wpłynęły na konta podopiecznych stowarzyszenia „Z Potrzeby Serca”. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy za rok! A. Zachara-Kusek, A. Żądło

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content