Przejdź do treści
ZWYCIĘZCY VIII-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH
11 czerwca 2016

ZWYCIĘZCY VIII-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH

W dniu 9 czerwca, podsumowaliśmy VIII etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych butelek zebrała klasa III P „e” w składzie: A. Czerwony, D. Hołota, I. Gajos, M. Głogowski, M. Gulis, D. Niegos. Opiekunem klasy jest pani Monika Król – Moździerz. Zwycięscy wybrali nagrodę – bon na sesję zdjęciową. No Valid Folder Selected

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom naszej szkoły, ich rodzinom oraz nauczycielom. Przypominamy, że podczas czerwcowego etapu, zbieramy makulaturę oraz stare telefony komórkowe (do 16.05) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content