Przejdź do treści
ZWYCIĘŻCY IV-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – KLASA III PE
15 lutego 2016

ZWYCIĘŻCY IV-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – KLASA III PE

W dniu 12 lutego, podsumowaliśmy IV etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej makulatury zebrała klasa III P „e” w składzie: A. Czerwony, D. Hołota, I. Gajos, M. Głogowski, M. Gulis, D. Niegos. No Valid Folder Selected

Dużą  aktywnością w zbiórce wykazał się Ireneusz Gajos. Brawo! Nasi zwycięscy wspólnie z wychowawcą, panią Moniką Król – Moździerz, wybiorą nagrodę – wizytę w pizzerii, sesje zdjęciową, bilet do kina, lub wizytę w kulkolandzie. Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę wszystkim uczniom, ich rodzinom oraz nauczycielom. Informujemy, że w marcu uczestniczymy w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym ZBIERAJ BATERIE! promującym zasady właściwego postępowania ze zużytymi bateriami i akumulatorami. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

 

Skip to content