Przejdź do treści
ZWYCIĘŻCY III-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 4,5 R.N.
6 lutego 2016

ZWYCIĘŻCY III-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH – 4,5 R.N.

W dniu 5 lutego, podsumowaliśmy III etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych butelek zebrała klasa 4,5 r.n. w składzie: Karolina Andreeva,  Paulina Smołucha, Robert Płoch. No Valid Folder Selected

Wspólnie z wychowawcą, p. Małgorzatą Hajduk, wybiorą nagrodę – wizytę w pizzerii, sesje zdjęciową, bilet do kina, lub wizytę w kulkolandzie. Wyróżniono również 1,2 r.n. w składzie: K. Migała, W. Baran, F.Duda, S. Przybyło, A. Romański oraz III P „e” w składzie: A. Czerwony, D. Hołota, I. Gajos, M. Głogowski, M. Gulis, D. Niegos. Opiekunami klas są panie: Danuta Wadas i Monika Król – Moździerz. Uczniowie wyróżnionych klas wykazali się bardzo dużą aktywnością podczas dotychczasowych zbiórek. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom naszej szkoły, ich rodzinom oraz nauczycielom. Przypominamy, że podczas lutowego etapu, zbieramy makulaturę. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia! Organizatorzy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content