Przejdź do treści
ZLOT HUFCA 2018
15 października 2018

ZLOT HUFCA 2018

W dniu 13.10.2018r.patrol drużyny, działającej przy naszej szkole – 2 WDH NS uczestniczył w biwaku w Stasiówce, rozpoczynającym nowy rok harcerski. Wzięli w nim udział: Kordian Jurkowski i Bartosz Lada. Opiekę nad harcerzami pełnili: p. M. Szerszeń i p. Łukasz Drąg. Zlot hufca rozpoczął się grą terenową „Nasza droga do Niepodległej” po mieście Dębicy. No Valid Folder Selected

Naszym zadaniem było dotrzeć do różnych ciekawych miejsc i tam wykazać się pewną wiedzą i umiejętnościami/ czasem harcerskimi, czasem historycznymi a niekiedy sprawnościowymi. I tak odwiedziliśmy: I Liceum Ogólnokształcące, Bożnicę, Dworzec Kolejowy, Plac Gryfitów, most żelazny, willę – Wiluszówkę i inne ciekawe miejsca w Dębicy. Utrudzeni całodziennym marszem wynajętymi autobusami udaliśmy się do Stasówki, gdzie czekał nas już pyszny obiad. Po krótkim wypoczynku uczestniczyliśmy we wspólnej harcerskiej grze planszowej, podczas której poznawaliśmy jak działały poszczególne polskie harcerskie chorągwie w czasie II Wojny światowej. Wieczorem wzięliśmy udział w warsztatach- „Scrable” oraz sprawnościowej grze w budynku szkoły w Stasiówce. Dziękujemy hufcowi Dębica oraz Rodzicom za możliwość uczestniczenia w takich harcerskich atrakcjach.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content