Przejdź do treści
ZAKOŃCZENIE VII DĘBICKIEJ AKCJI „POLA NADZIEI”
13 czerwca 2014

ZAKOŃCZENIE VII DĘBICKIEJ AKCJI „POLA NADZIEI”

Dnia 16 maja 2014 roku w DK „Śnieżka” nastąpiło uroczyste podsumowanie i zakończenie VII dębickiej akcji „Pola Nadziei”.

No Valid Folder Selected

Najbardziej wyczekiwanym punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Mój ogród nadziei”. Już tradycyjnie uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie i ich prace zostały docenione oraz nagrodzone. W kategorii dzieci i młodzieży niepełnosprawnej II miejsce zajęli: Agnieszka Mróz, Łukasz Mazurkiewicz i Marcin Florka (podopieczni pani Magdaleny Szerszeń). Wyróżniono także pracę przygotowaną przez uczestników kółka plastycznego (prowadzonego przez panią Annę Jurkiewicz): Patrycję Bandyk, Mateusza Kontrabeckiego i Sylwię Wojtułę.
Dziękujemy bardzo za zaangażowanie w całą akcję uczniom i nauczycielom i mamy nadzieję, że kolejna, już ósma, edycja „Pól Nadziei” będzie cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem. Koordynatorzy: Małgorzata Toczyńska – Ożóg, Aneta Sobolak

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content