Przejdź do treści
ZAJĘCIA W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ
29 maja 2017

ZAJĘCIA W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ

Dnia 9 maja klasa I PA i dnia 11 maja klasa I PB wzięła udział w zajęciach, podczas których każdy miał okazję zapoznać się z pracą w biurze „Bezpłatnej Wypożyczali Sprzętu Rehabilitacyjnego i Urządzeń Pomocniczych w Dębicy”. Uczniowie mieli możliwość poznania tajników pracy biurowej oraz sprzętu wykorzystywanego do pracy w biurze. Uczestnikom zajęć zostały przedstawione cele i zadania wypożyczalni oraz dokumentacja potrzebna osobom chcącym skorzystać z wypożyczalni. Mieli również okazję obejrzeć urządzenia pomocnicze i sprzęt rehabilitacyjny oferowany w wypożyczalni, z którego mają możliwość skorzystania uczniowie lub ich rodziny. Dzięki uprzejmości Pani Moniki Rojek – Kałek – Naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miasta Dębicy, na zakończenie zajęć wszyscy otrzymali drobne upominki z logo Urzędu Miasta: kubki termiczne, notesy, smycze oraz ołówki z maskotką. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Kędzior – Dyrektor MOPS w Dębicy oraz Pani Ani Pigórze za wyczerpujące informacje, miłe przyjęcie oraz słodycze.

KLASA I Pa No Valid Folder Selected

KLASA I Pb No Valid Folder Selected

Skip to content