Przejdź do treści
XIX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „25 LAT PSP -PROFESJONALNI, SPRAWNI,POMOCNI”
16 czerwca 2017

XIX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „25 LAT PSP -PROFESJONALNI, SPRAWNI,POMOCNI”

W dniu 13 czerwca nasi uczniowie Hubert Stachnik oraz Jakub Jaje zostali wyróżnieni w  XIX edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. ,,25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Spotkanie odbyło się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Po wręczeniu nagród i dyplomów na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji. Wszyscy mieli możliwość obejrzenia wozu strażackiego, przymierzyć strój a dla chętnych obejrzenie najbliższej okolicy z podnośnika strażackiego. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content