Przejdź do treści
XIII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK – 1 LUTEGO 2017
3 lutego 2017

XIII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK – 1 LUTEGO 2017

Jak co roku od trzynastu lat uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętności na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyli w nim prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły.No Valid Folder Selected

Na „scenie” z mikrofonem lub instrumentem muzycznym chętnie prezentowali się również i ci co mają różnorodne problemy, jak dysfunkcje ruchowe czy też trudności w mówieniu. Każdy występujący odniósł olbrzymi sukces, zwyciężył swoją tremę i niepełnosprawność. Przez chwilę czuł się artystą, na którego patrzyła cała szkoła: pani dyrektor, nauczyciele, koleżanki i koledzy. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni oczekiwanymi paczkami, które wywoływały uśmiech na twarzach. Pyszne słodycze regenerowały energię utraconą podczas występu. Atrakcyjne nagrody wśród których były między innymi smakołyki, artykuły szkolne to zasługa sponsorów: TC DĘBICA-DZIAŁ PUBLIC RELATIONS, DANUTY I MARCINA MICHALSKICH, KRZYSZTOFA ALCHIMIONKA – REALNE CENY. Organizatorzy przeglądu to p.Anna Chęciek, p.Monika Król-Moździerz, p.Anna Jurkiewicz, p.A. Gruszecki i p.Helena Frodyma.

 

Skip to content