Przejdź do treści
XII SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – 2 LUTEGO 2016
4 lutego 2016

XII SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – 2 LUTEGO 2016

Jak co roku od dwunastu lat uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętności na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. W tym roku uczestniczyło w nim 77 osób ze szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy. Na „scenie” z mikrofonem bądź instrumentem perkusyjnym prezentowali się również i ci uczniowie, którzy mają różnorodne problemy np. dysfunkcje ruchowe jak i trudności w mówieniu. No Valid Folder Selected

Każdy występujący odniósł olbrzymi sukces ponieważ zwyciężył swój strach, tremę i niepełnosprawność, przez chwilę czuł się artystą, na którego patrzyła cała szkoła; pani dyrektor, nauczyciele, koleżanki i koledzy. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni oczekiwanymi paczkami, które wywołały uśmiech na ich twarzach. Atrakcyjne nagrody wśród których były między innymi słodycze, artykuły szkolne to zasługa sponsorów czyli firm: BUDIMEX SA, TC DĘBICA – DZIAŁ PUBLIC RELATIONS, DANUTA I GRZEGORZ MICHALSCY, PIEKARNIA KAZIMIERZ SZYMASZEK. Organizatorzy przeglądu to: Anna Chęciek, Monika Król-Moździerz, Andrzej Gruszecki, Helena Frodyma  i Anna Jurkiewicz.

 

Skip to content