Przejdź do treści
XII PODKARPACKI MITYNG LEKKKOATLETYCZNY W STALOWEJ WOLI
13 czerwca 2016

W dniu 7-8.06. w Stalowej Woli odbył się XII Mityng Lekkoatletyczny w którym nasza szkoła wzięła udział. Pięcioosobowa  drużyna w składzie: J. Klisiewicz, S. Wojtuła, K. Knot, K. Nawracaj i D. Kliś zdobyli 11 medali – 5 złotych, 5 srebrnych i jeden brąz. Pierwszy dzień to preliminacje gdzie zawodnicy zmagali się we wszystkich konkurencjach lekkoatletycznych oraz pokazy sprzętu ratowniczego straży pożarnej oraz pokazy walki i sprawności fizycznej karateków. Drugi dzień to finały i tak po zaciętej rywalizacji J. Klisiewicz startował w biegu na 800, 400 i sztafecie 4×100 zajmując odpowiednio srebro, srebro i brąz. S. Wojtyła 100,200 i dwa razy stała na najwyższym miejscu na podium. K. Knot rywalizował w pchnięciu kulą, biegu na 800 i sztafecie 4×100 i zajął odpowiednio srebro, złoto i brąz. K. Nawracaj 200, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4×100 z wynikami srebro, złoto i brąz i ostatni zawodnik D. Kliś który startował w biegach 800,400 i sztafecie 4×100 i zajął odpowiednio srebro, złoto, brąz.