Przejdź do treści
XI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Nasze piękne polskie słowa”
10 czerwca 2013

XI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Nasze piękne polskie słowa”

 

 

Celem konkursu jest rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni uczniów, zwrócenie uwagi na piękno naszej ojczystej mowy, wzbogacenie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy, szczególnie u dzieci z trudnościami w mówieniu. Ponadto konkurs ma na celu prezentację indywidualnych możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych oraz zachęcenie do wspólnej pracy logopedy, psychologa, pedagoga, polonisty, rodzica i ucznia nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Wydawnictwo KOMLOGO.

Sponsor nagród:

Patronat honorowy:

Patroni:


 

Laureaci konkursu

Komisja konkursowa w składzie:

  • Anna Jurkiewicz – plastyk,

  • Karina Lewtak – logopeda,

  • Paweł Stachnik – psycholog,

spośród 3191 nadesłanych prac, wyłoniła zwycięzców konkursu:

KATEGORIA I
dzieci od 4 do 6 lat
KATEGORIA II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
I Antoni Smardzewski
Opiekun: Stella Czerwińska
Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Kujawskim
I Julia Kozłowska
Opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole w Siedlisku
II Maria Gralińska
Opiekun: Krystyna Frąckowiak
Niepubliczne Przedszkole w Siedleminie
II Patrycja Dolata
Opiekun: Angelika Jalocha-Polityło
III Panek Julia
Opiekun: Renata Kmieć
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Radomiu
III Zuzanna Pomykała
Opiekun: Monika Ciurko
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Oławie
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Nicole Szpak
Opiekun: Wioletta Ochał-Pawlik
Szkoła Podstawowa w Joninach
Jan Sidor
Opiekun: Ilona Cebula-Jędrak
Przedszkole Niepubliczne z Oddz. Integracyjnymi im. bł. B. Lament w Lublinie
Karolina Słaboń
Opiekun: Małgorzata Słaboń
Przedszkole przy SP8 Gliwice-Bojków
Piotr Bielecki
Opiekun: Urszula Szymczuk
Zespół Oświatowy Przedszkole w Nowej Wsi
KATEGORIA III
dzieci od 7 do 9 lat
KATEGORIA IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
I Kalina Dadan
Opiekun: Marzena Włoszczyk
Szkoła Podstawowa w Chrzanie
I Łukasz Płaneta
Opiekun: Katarzyna Raś
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej
II Katarzyna Mróz
Opiekun: Agata Szmeja
Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu
II Wiktoria Cielak
Opiekun: Aneta Żądło
Zeszpół Szkół Specjalnych, Dębica
III Karina Ruc
Opiekun: Barbara Paluszkiewicz
Zespół Szkół Publicznych Konarzyny
III Sandra Lesczyńska
Opiekun: Sylwia Dudek
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych, Łęczyca
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Adrian Kałużny
Opiekun: Alicja Rochowiak
Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu
Rafał Jureczko
Opiekun: Anita Wiener
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Patrycja Skwierawska
Opiekun: Małgorzata Trzebiatowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Dębnica Kaszubska
Aleksander Krawczuk
Opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim
KATEGORIA V
dzieci od 10 do 12 lat
KATEGORIA VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
I Aleksandra Gomułka
Opiekun: Kinga Roszuk
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Jachowicza w Furmanach
I Dawid Żydczyk
Opiekun: Anna Ilów
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Grodków
II Wojciech Ostrowski
Opiekun: Magdalena Kuczkowska
SP nr 65 w Gdańsku
II Patrycja Polkowska
Opiekun: Teresa Szmagalska
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
III Zofia Ryżewska
Opiekun: Bożena Gaweł
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie
III Kinga Chojecka
Opiekun: Katarzyna Chojecka
Szkoła Podstawowa w Radzikowie Wielkim
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Anna Dzięcioł
Opiekun: Żaneta Ratajszczak
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich, Konojad
Alicja Dubiel
Opiekun: Joanna Mydlarz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej
Klaudia Kleinszmidt
Opiekun: Izabela Jaskólska
Szkoła Podstawowa w Kazuniu Nowym
Patrycja Królak
Opiekun: Anna Jaworska
SOSW nr 15, Warszawa
No Valid Folder Selected
Skip to content