Przejdź do treści
XI JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH
16 grudnia 2017

XI JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

W dniu 01 grudnia 2017 roku odbył się XI Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem „Ćwicz śmiało, aby zdrowie ci dopisywało”  :-).   W zawodach wzięli udział  uczniowie klas Szkoły Podstawowej ( 1,2rn ; 2,3rn ; 3r.n ; 4,5,6r.n ; 5,6r.n). No Valid Folder Selected

Po uroczystym otwarciu Turnieju przez Panią Karinę Watoła nastąpił podział uczestników na grupy sprawnościowe. Konkurencje sportowe przeprowadzone zostały w formie zabawnej rywalizacji i było to: lawina, przeplatanie szarfy, wyścigi kocyków, wyścigi na kocach, przeciąganie liny. Udział uczniów w zawodach umożliwił im zaspokojenie potrzeb ruchowych, utrwalanie umiejętności współdziałania w zespole oraz przestrzeganie zasad uczciwości w przeprowadzonych konkurencjach. Turniej dał możliwość zintegrowania się najmłodszej społeczności uczniowskiej naszej szkoły, dostarczył dobrego humoru, zadowolenia i niezapomnianych wrażeń. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę, a cała klasa pamiątkowy dyplom. Organizatorami Gier i Zabaw byli: Danuta Wadas, Marek Kramarz, Łukasz Drąg. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

Skip to content