Przejdź do treści
XI EDYCJA AKCJI „POLA NADZIEI”
2 czerwca 2018

XI EDYCJA AKCJI „POLA NADZIEI”

25 maja 2018r. zakończyła się XI edycję Akcji ,,Pola Nadziei”. Na scenie Domu Kultury ,,Kosmos” został przedstawiony spektakl słowno – muzyczny pt. ,,Tak mało na świecie dobroci ,a tyle jej światu potrzeba”  potem nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego i literackiego oraz uhonorowanie laureatów. No Valid Folder Selected

Uczniowie naszej placówki zajęli :
Konkurs literacki :
Przemek Kupiec  –  I miejsce
Konkurs plastyczny:
Jakub Dutkiewicz – II miejsce
Monika Erazmus i Filip Duda – III miejsce
Hubert Stachnik, Kamil Jurkowski, Robert Płoch, Bartosz Lada, Mateusz Krawiec i Maja Szczepańska –    wyróżnienie
Nasi laureaci, którzy uczestniczyli w uroczystości osobiście odebrali nagrody i gratulacje. Bardzo cieszymy się z ich sukcesów , gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Akcji „Pola Nadziei”. Koordynatorzy: Aneta  Sobolak  , Małgorzata  Toczyńska- Ożóg.

Skip to content