Przejdź do treści
X PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TETRALNYCH W RADOMYŚLU WIELKIM
5 grudnia 2019

X PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TETRALNYCH W RADOMYŚLU WIELKIM

23 października 2019r. Grupa Teatralna reprezentująca naszą szkołę wraz z opiekunami:A.Chęciek, A.Borkowska, B.Kołodziej, M.Przybycień, A.Gruszecki wzięła udział w X Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Radomyslu Wielkim. Uczniowie przedstawili spektakl z życia Fit Rodziny. Zaprezentowali różne style odżywiania. Morałem tej opowieści był kompromis zawarty między członkami rodziny i złoty środek wszystkich diet.Spektal zwierał wiele zabawnych scen, a jury i publicznośc zgromadzona na przeglądzie doceniła naszych aktorów gromiki brawami. Wyjazd do Radomysla z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content