Przejdź do treści
X JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH „ĆWICZ, BY ZDROWYM BYĆ”
7 grudnia 2016

X JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH „ĆWICZ, BY ZDROWYM BYĆ”

Jubileuszowy X Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem „Ćwicz, by zdrowym być”odbył się 21 listopada 2016 roku. jego uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Marta Biłas. No Valid Folder Selected

Wzięli w nim udział uczniowie szkoły podstawowej oraz zespołu rewalidacyjno – wychowawczego. Podczas turnieju przeprowadzono 6 konkurencji sprawnościowych i były to: Lawina, Bieg z piłką, Wyścig kocyków, Bieg Czarownic, Przejście po ławce oraz Przeciąganie liny. Uczniowie kształtowali nie tylko swoją sprawność fizyczną, ale również takie cechy charakteru jak: wytrwałość, samodzielność, odwaga czy możliwość wyrażania własnych przeżyć.Utrwalali umiejętność współdziałania i współodpowiedzialności w zespole oraz przestrzegania zasad i reguł obowiązujących w zabawach. Turniej dał im dużo radości, satysfakcji i okazję do integracji z innymi uczniami, a także zmuszał do pokonania własnych słabości. Ponadto dostarczył nam dużo pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę. Organizatorami Gier i Zabaw byli: Danuta Wadas, Marek Kramarz, Łukasz Drąg. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content