Przejdź do treści
WYRÓŻNIENI W KONKURSIE CZYTELNICZYM W RZESZOWIE
10 grudnia 2018

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE CZYTELNICZYM W RZESZOWIE

I Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Czytam dla mojej Ojczyzny”, który odbył się 29 listopada 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. I. Osmeckiego w Rzeszowie przyniósł naszym uczniom ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy dwa wyróżnienia. Otrzymali je: DAWID CZUBA oraz BERNADETTA RÓŻAŃSKA za interpretację utworów poetyckich ilustrowanych muzyką Chopina. Jury oceniało technikę czytania (płynność, dykcję i tempo czytania) oraz interpretację tekstu poprzez zastosowanie środków artystycznego wyrazu (tj. pauzowanie, tempo, modulacja, natężenie głosu, akcent zdaniowy, mimikę, tzw. intuicję artystyczną, kontakt z odbiorcą i radzenie sobie z tremą) trzydziestu ośmiu  uczestników konkursu. Organizator – Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie zadbał o uroczystą oprawę artystyczną: występ chóru, grupy tanecznej oraz o zabawy plastyczne i muzyczne w antrakcie zmagań czytelniczych. Uczniowie ZSS w Dębicy zostali przygotowani do występu przez p. Bogusławę Strzyż i p. Karinę Lewtak. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content