Przejdź do treści
WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
22 grudnia 2020

WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

21 grudnia 2020 roku odbyło się rozstrzygniecie rodzinnego konkursu plastycznego pod hasłem „ Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów naszej szkoły, którzy wraz ze swoimi bliskimi wykonali przepiękne prace w rozmaitych technikach plastycznych. Nie sposób było wybrać najpiękniejszą z nich, dlatego wszystkie prace zostały nagrodzone. Autorzy wyróżnionych prac to: Oliwia Kilian, Julia Kruch, Szymon Stachnik, Karol Kuta, Karmen Gurak, Angelika Ujazda, Julia Grecka, Zuzanna Madzia, Zosia Bury, Robert Płoch, Jakub Jaje, Wiktoria Banaś, Jakub Dobek, Sylwia Wojtuła, Katarzyna Słąba, Eliza Grochowska, Barbara Papciak, Patrycja Blicharz.

Organizatorzy: Zespół Plastyczny
Tekst: J. Janiec
Zdjęcia: J. Janiec

Najnowsze wpisy

Skip to content