Przejdź do treści
WYJAZD UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W GĘBICZYNIE –  REALIZACJA PROGRAMU „KOCHAM CIĘ POLSKO”
4 czerwca 2018

WYJAZD UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W GĘBICZYNIE – REALIZACJA PROGRAMU „KOCHAM CIĘ POLSKO”

W dniu 15 maja 2018 roku uczniowie klas: 1,2r.n2,3r.n; 3r.n.; 5,6r.n. oraz 7r.n. szkoły podstawowej wraz z wychowawcami, nauczycielami i paniami opiekunkami, dzięki uprzejmości i życzliwości Pana Krzysztofa Krawca mieli możliwość wyjazdu do Centrum Edukacji Ekologicznej w Gębiczynie. Tam czekał już na nas zaproszony pszczelarz. Oprowadził naszą grupę po Izbie Pszczelarskiej, zapoznał uczniów z podstawowymi narzędziami związanymi z jego pracą, a także opowiedział nam hodowli pszczół. Mieliśmy okazję posmakować  różnych rodzajów miodu oraz obejrzeliśmy pszczelą rodzinę i jej królową, umieszczoną w „szklanym ulu”. Po dawce ciekawych informacji był czas na pyszne kiełbaski z grilla a potem na zabawy integracyjne, śpiew i mini zawody sportowe.
Wyjazd do miejscowości Gębiczyna, poznanie bliskich okolic Dębicy, leżących w Gminie Pilzno to realizacja Szkolnego Programu Patriotycznego „Kocham Cię Polsko!”, którego koordynatorkami są panie: Anna Nalepa-Proszowska, Małgorzata Hajduk i Danuta Wadas.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego wyjazdu kierujemy do Państwa Anny i Krzysztofa Krawiec. Dziękujemy za życzliwość, ofiarność  i okazane zrozumienie.
„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy
potrzeby innego człowieka,
jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń”
/Jan Paweł II/

Skip to content