Przejdź do treści
WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM
26 kwietnia 2016

WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM

Troje naszych uczniów znalazło się grupie zwycięzców II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Marzanna – Zimowa Panna” zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. No Valid Folder Selected

Są nimi Wojciech Baran i Filip Duda z 1,2 roku nauczania, którzy za wykonaną kukłę marzanny zdobyli pierwsze miejsce w kategorii klasy I-III oraz Sylwia Wojtuła – uczennica 6 roku nauczania, która zdobyła drugie miejsce w kategorii klasy IV-VI. Na konkurs wpłynęło około 200 prac, dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie My zdobyliśmy zaszczytne pierwsze i drugie miejsce. Uroczyste wręczenie nagród, w którym uczestniczyliśmy, odbyło się w dniu 6 kwietnia 2016 roku w Tarnobrzegu. Uczniowie wykonali swoje prace pod opieką pani Danuty Wadas.

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content