Przejdź do treści
WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM
26 kwietnia 2016

WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM

Troje naszych uczniów znalazło się grupie zwycięzców II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Marzanna – Zimowa Panna” zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. No Valid Folder Selected

Są nimi Wojciech Baran i Filip Duda z 1,2 roku nauczania, którzy za wykonaną kukłę marzanny zdobyli pierwsze miejsce w kategorii klasy I-III oraz Sylwia Wojtuła – uczennica 6 roku nauczania, która zdobyła drugie miejsce w kategorii klasy IV-VI. Na konkurs wpłynęło około 200 prac, dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie My zdobyliśmy zaszczytne pierwsze i drugie miejsce. Uroczyste wręczenie nagród, w którym uczestniczyliśmy, odbyło się w dniu 6 kwietnia 2016 roku w Tarnobrzegu. Uczniowie wykonali swoje prace pod opieką pani Danuty Wadas.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content