Przejdź do treści
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
6 października 2015

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W dniu 1 października zostało zorganizowane wyjście na Brzozowe Ranczo  dla klas II/III Guz B, II/IIIPA, IIIPE  oraz 4,5 rok nauczania z okazji ,,Święta Pieczonego Ziemniaka” . No Valid Folder Selected

Na uczestników oczekiwała gorąca herbata oraz  już płonące ognisko, do którego zostały wrzucone ziemniaki oraz ułożone na grillu kiełbaski . Pogoda spisała się na medal, w oczekiwaniu na ziemniaczki  uczniowie śpiewali piosenki i uczestniczyli w zabawach,dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat historii ziemniaka, jego cech i przeznaczenia oraz tradycji związanych z wykopkami. Ziemniaki upieczone w ognisku smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Wspólnie spędzony czas  przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny  dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content