Przejdź do treści
WYCIECZKA DO ZOO W KRAKOWIE
16 czerwca 2015

WYCIECZKA DO ZOO W KRAKOWIE

Dnia 28 maja 2015 roku uczniowie klas  II Guz A, II Guz B, II PA oraz II PC wraz z opiekunami : K. Lewtak, E. Górecką, A. Zacharą -Kusek, A. Borkowską oraz N. Popielą uczestniczyli w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. No Valid Folder Selected

Pogoda tego dnia była wymarzona na wycieczkę – nie padał deszcz ale nie było też zbyt ciepło, więc większość zwierząt odpoczywała lub dokazywała na wybiegach. Na początku zwiedzania „przywitał” nas piękny i dumny paw wolno spacerujący po Ogrodzie. Mieliśmy niepowtarzalną okazję do zrobienia niezwykłych zdjęć z tym królewskim ptakiem.  Dzieci zachwycały zwinne, kolorowe  małpki. Dłużej zatrzymaliśmy się przy majestatycznych lwach, tygrysach i panterach. Każdy chciał mieć zdjęcie z olbrzymim słoniem i żyrafami. W Mini Zoo mogliśmy pokarmić lamy, kozy, miniaturowe króliczki oraz osiołki i kucyki. Dopełnieniem wszystkiego były przepiękne rabaty kolorowych kwiatów, które są ozdobą Ogrodu. Zaopatrzeni w pamiątki, zmęczeni ale pełni wrażeń wróciliśmy do Dębicy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content