Przejdź do treści
WYCIECZKA DO ZOO W KRAKOWIE
16 czerwca 2015

WYCIECZKA DO ZOO W KRAKOWIE

Dnia 28 maja 2015 roku uczniowie klas  II Guz A, II Guz B, II PA oraz II PC wraz z opiekunami : K. Lewtak, E. Górecką, A. Zacharą -Kusek, A. Borkowską oraz N. Popielą uczestniczyli w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. No Valid Folder Selected

Pogoda tego dnia była wymarzona na wycieczkę – nie padał deszcz ale nie było też zbyt ciepło, więc większość zwierząt odpoczywała lub dokazywała na wybiegach. Na początku zwiedzania „przywitał” nas piękny i dumny paw wolno spacerujący po Ogrodzie. Mieliśmy niepowtarzalną okazję do zrobienia niezwykłych zdjęć z tym królewskim ptakiem.  Dzieci zachwycały zwinne, kolorowe  małpki. Dłużej zatrzymaliśmy się przy majestatycznych lwach, tygrysach i panterach. Każdy chciał mieć zdjęcie z olbrzymim słoniem i żyrafami. W Mini Zoo mogliśmy pokarmić lamy, kozy, miniaturowe króliczki oraz osiołki i kucyki. Dopełnieniem wszystkiego były przepiękne rabaty kolorowych kwiatów, które są ozdobą Ogrodu. Zaopatrzeni w pamiątki, zmęczeni ale pełni wrażeń wróciliśmy do Dębicy.

 

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content