Przejdź do treści
WYCIECZKA DO TEATRU DO TARNOWA
14 grudnia 2016

WYCIECZKA DO TEATRU DO TARNOWA

W piątek 2 grudnia 2016 roku uczniowie klas 2,3 rok nauczania i II PA wraz z wychowawczyniami panią Danutą Wadas i Barbarą Kołodziej oraz paniami opiekunkami Moniką Madej i Anną Kopalą udali się do Tarnowa. Celem wyjazdu było oglądnięcie spektaklu pt. „Mały Książę” w Teatrze im. Ludwika Solskiego. No Valid Folder Selected

Sztuka oparta jest na książce Antoine de Saint-Exupériego pod tym samym tytułem i opowiada o tym, jak to podczas awaryjnego lądowania na pustyni Sahara, pilot spotyka małego chłopca ? tajemniczego przybysza z innej planety. Przedstawienie bardzo nam się podobało. Nie nudziliśmy się wcale, a gra aktorska chłopca odtwarzającego rolę Małego Księcia bardzo nas zachwyciła.

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content