Przejdź do treści
WYCIECZKA DO TEATRU DO TARNOWA
14 grudnia 2016

WYCIECZKA DO TEATRU DO TARNOWA

W piątek 2 grudnia 2016 roku uczniowie klas 2,3 rok nauczania i II PA wraz z wychowawczyniami panią Danutą Wadas i Barbarą Kołodziej oraz paniami opiekunkami Moniką Madej i Anną Kopalą udali się do Tarnowa. Celem wyjazdu było oglądnięcie spektaklu pt. „Mały Książę” w Teatrze im. Ludwika Solskiego. No Valid Folder Selected

Sztuka oparta jest na książce Antoine de Saint-Exupériego pod tym samym tytułem i opowiada o tym, jak to podczas awaryjnego lądowania na pustyni Sahara, pilot spotyka małego chłopca ? tajemniczego przybysza z innej planety. Przedstawienie bardzo nam się podobało. Nie nudziliśmy się wcale, a gra aktorska chłopca odtwarzającego rolę Małego Księcia bardzo nas zachwyciła.

 

Skip to content