Przejdź do treści
WYCIECZKA DO TARNOWA
23 stycznia 2016

WYCIECZKA DO TARNOWA

W dniu 12 stycznia 2016 roku uczniowie klas: 1,2 r.n.; 3 r.n.;  6 r.n. (1 uczennica); II/IIIguz C (1 uczennica); II/III PB (1 uczeń) i II/III PC (1 uczennica) wybrali się na wycieczkę do Tarnowa. No Valid Folder Selected Poznaliśmy Teatr im. Ludwika Solskiego, w którym obejrzeliśmy spektakl „Lokomotywa II” oparty na wierszach polskich poetów Juliana Tuwima i Jana Brzechwy oraz Muzeum Etnograficzne, a w nim zobaczyliśmy wystawę, jedyną w Polsce,  poświęconą starożytnemu Egiptowi pt. „Kiedy Słońce było Bogiem”. Mieliśmy też okazję przespacerować się po Rynku Tarnowskim i obejrzeć szopkę w kościele katedralnym. Na ciepłą przekąskę pojechaliśmy do restauracji McDonald’s. Zadowoleni i pełni wrażeń oraz nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły. Było super! Organizatorem wycieczki była pani Danuta Wadas, a wspaniałą opiekę nad uczniami sprawowały panie: Aneta Żądło, Katarzyna Król i Monika Madej oraz panowie: Łukasz Drąg i Jerzy Migała.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content