Przejdź do treści
WYCIECZKA DO TARNOWA
23 stycznia 2016

WYCIECZKA DO TARNOWA

W dniu 12 stycznia 2016 roku uczniowie klas: 1,2 r.n.; 3 r.n.;  6 r.n. (1 uczennica); II/IIIguz C (1 uczennica); II/III PB (1 uczeń) i II/III PC (1 uczennica) wybrali się na wycieczkę do Tarnowa. No Valid Folder Selected Poznaliśmy Teatr im. Ludwika Solskiego, w którym obejrzeliśmy spektakl „Lokomotywa II” oparty na wierszach polskich poetów Juliana Tuwima i Jana Brzechwy oraz Muzeum Etnograficzne, a w nim zobaczyliśmy wystawę, jedyną w Polsce,  poświęconą starożytnemu Egiptowi pt. „Kiedy Słońce było Bogiem”. Mieliśmy też okazję przespacerować się po Rynku Tarnowskim i obejrzeć szopkę w kościele katedralnym. Na ciepłą przekąskę pojechaliśmy do restauracji McDonald’s. Zadowoleni i pełni wrażeń oraz nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły. Było super! Organizatorem wycieczki była pani Danuta Wadas, a wspaniałą opiekę nad uczniami sprawowały panie: Aneta Żądło, Katarzyna Król i Monika Madej oraz panowie: Łukasz Drąg i Jerzy Migała.

Skip to content