Przejdź do treści
WYCIECZKA DO STASIÓWKI 3 ROK NAUCZANIA
17 listopada 2017

WYCIECZKA DO STASIÓWKI 3 ROK NAUCZANIA

W dniu 10 października 2017 roku razem z wychowawcą panią Danutą Wadas i panią opiekunką Moniką Madej pojechaliśmy na wycieczkę do Stasiówki. Odwiedziliśmy gospodarstwo państwa Moniki i Waldemara Matłok. No Valid Folder Selected
Pasją naszych gospodarzy są konie. Mają ich cztery. Mogliśmy je nakarmić, a potem pojechać na wycieczkę. Nasza podróż odbywała się dwoma wozami zaprzęgniętymi w parę koni. Udaliśmy się do Stobiernej. Po drodze podziwialiśmy piękno okolic Dębicy oraz kolorowy o tej porze roku las. W Stobiernej zobaczyliśmy zagrodę dzików w gospodarstwie państwa Gulisów. Później wróciliśmy do domu państwa Matłoków, gdzie czekał na nas wspaniały obiad i dużo słodkości na deser. Pani Monika Matłok pokazała nam w jaki sposób przygotowuje swoją rodzinę i gospodarstwo do zimy. Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał dyplom „Przyjaciel Koni”. Wycieczka była wspaniała, wróciliśmy pełni wrażeń i nowych doświadczeń. Dziękujemy bardzo Pani Monice i Waldemarowi Matłok za możliwość spędzenia chłodnego dnia w rodzinnej, ciepłej atmosferze.  Dziękujemy również mamie Karolci – pani Ewelinie Migała i jej Mamie za pomysł i realizację naszej klasowej wycieczki.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content