Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KRAKOWA
20 maja 2015

WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniu 7 maja 2015 roku uczniowie klas I PA i II PD wraz z opiekunami: M. Regułą, J. Janiec, B. Rubach oraz J. Chorąży uczestniczyli w wycieczce do Krakowa.No Valid Folder Selected

Pierwszym punktem programu był spacer po Ogrodzie Zoologicznym, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć różne gatunki egzotycznych zwierząt. Ogromną radość sprawił nam karmienie kucyków, kóz, owiec, osiołków i lam. Kolejnym miejscem zaplanowanym do zwiedzania była Smocza Jama u podnóża Wawelu oraz spacer brzegiem Wisły.Następnie ulicami Starego Miasta dotarliśmy do Rynku, gdzie podziwialiśmy Sukiennice, Kościół Mariacki, a także wysłuchaliśmy hejnału z jego wieży. Podczas odpoczynku karmiliśmy gołębie oraz oglądaliśmy występy ulicznych artystów. po smacznym obiedzie wyruszyliśmy w kierunku Łagiewnik. Tam mieliśmy okazję poznać siostrę Miriam, która opowiedziała nam o życiu świętej siostry Faustyny Kowalskiej. Następnie zwiedziliśmy Bazylikę Miłosierdzia Bożego oraz wyjechaliśmy na wieżę widokową, by podziwiać panoramę Krakowa. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Dębicy. Dziękujemy firmom: Trans- Logistic oraz Igloocar za pomoc finansową, dzięki której mogliśmy przeżyć ten wspaniały dzień.

 

Skip to content