Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KRAKOWA I WADOWIC
24 maja 2017

WYCIECZKA DO KRAKOWA I WADOWIC

W dniu 16 maja uczniowie z klas III GUZ C i III PC wraz z wychowawczyniami p.Ewą Górecką i p. Kariną Lewtak oraz Rodzicami byli na wycieczce w Krakowie i Wadowicach. Najpierw zwiedzali stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, gdzie widzieli ekspozycję pucharów, nagród i medali; pięknie utrzymaną murawę z trybunami na 15 tysięcy kibiców, pokoje dla vipów, szatnie dla piłkarzy, loże komentatorskie i oczywiście salę konferencyjną. Później pojechali do Wadowic zwiedzić Muzeum Jana Pawła II. Trudno opisać co zobaczyli, bo wszystko co się tam znajduje jest ważne i dla każdego ma indywidualną wartość wprowadzającą w nutę zadumy, wspomnienia, radości. Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej wycieczki i zapraszamy na fotograficzny spacer… No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content