Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KRAKOWA I WADOWIC
24 maja 2017

WYCIECZKA DO KRAKOWA I WADOWIC

W dniu 16 maja uczniowie z klas III GUZ C i III PC wraz z wychowawczyniami p.Ewą Górecką i p. Kariną Lewtak oraz Rodzicami byli na wycieczce w Krakowie i Wadowicach. Najpierw zwiedzali stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, gdzie widzieli ekspozycję pucharów, nagród i medali; pięknie utrzymaną murawę z trybunami na 15 tysięcy kibiców, pokoje dla vipów, szatnie dla piłkarzy, loże komentatorskie i oczywiście salę konferencyjną. Później pojechali do Wadowic zwiedzić Muzeum Jana Pawła II. Trudno opisać co zobaczyli, bo wszystko co się tam znajduje jest ważne i dla każdego ma indywidualną wartość wprowadzającą w nutę zadumy, wspomnienia, radości. Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej wycieczki i zapraszamy na fotograficzny spacer… No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content