Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KRAKOWA – FABRYKA CUKIERKÓW
16 czerwca 2015

WYCIECZKA DO KRAKOWA – FABRYKA CUKIERKÓW

W dniu 10 czerwca 2015 roku uczniowie z klas I Guz A, III Guz A, II PE, IIIPA wraz z opiekunami: p. Barbarą Kołodziej, Moniką Król- Moździerz, Magdaleną Przybycień i Anną Podlasek uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Wyjazd rozpoczął się od wizyty w Fabryce Cukierków „CiuCiu”,gdzie uczniowie nie tylko zapoznali się z techniką wykonywania cukierków, ale również same wykonały łakocie. No Valid Folder Selected

Po słodkim akcencie wycieczki cała grupa udała się spacerkiem na dziedziniec Wawelu, skąd wszyscy podziwiali widoki na Wisłę i Kraków. Następnie przez Smoczą Jamę wyszli do Smoka Wawelskiego, który widząc tak interesującą grupę co kilka minut z radości zionął ogniem. Po odwiedzinach u Smoka uczniowie udali się na Rynek Krakowski (z przystankiem na lody) i zwiedzali: Kościół Mariacki, Sukiennice oraz odpoczywali pod Pomnikiem Adama Mickiewicza w otoczeniu gołębi i orzeźwiających fontann. Ostatnim punktem wycieczki był obiad w restauracji McDonald. Wszyscy uśmiechnięci, zmęczeni ze wspaniałymi pamiątkami i wspomnieniami wrócili szczęśliwie do domów. Szczególne podziękowania kierujemy do Zarządu NSZZ ” Solidarność” przy TC Dębica oraz do pana Zdzisława Nowakowskiego za dofinansowanie naszego wyjazdu. Kierownikiem wycieczki była pani Barbara Kołodziej.

 

Skip to content