Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KRAKOWA – FABRYKA CUKIERKÓW
16 czerwca 2015

WYCIECZKA DO KRAKOWA – FABRYKA CUKIERKÓW

W dniu 10 czerwca 2015 roku uczniowie z klas I Guz A, III Guz A, II PE, IIIPA wraz z opiekunami: p. Barbarą Kołodziej, Moniką Król- Moździerz, Magdaleną Przybycień i Anną Podlasek uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Wyjazd rozpoczął się od wizyty w Fabryce Cukierków „CiuCiu”,gdzie uczniowie nie tylko zapoznali się z techniką wykonywania cukierków, ale również same wykonały łakocie. No Valid Folder Selected

Po słodkim akcencie wycieczki cała grupa udała się spacerkiem na dziedziniec Wawelu, skąd wszyscy podziwiali widoki na Wisłę i Kraków. Następnie przez Smoczą Jamę wyszli do Smoka Wawelskiego, który widząc tak interesującą grupę co kilka minut z radości zionął ogniem. Po odwiedzinach u Smoka uczniowie udali się na Rynek Krakowski (z przystankiem na lody) i zwiedzali: Kościół Mariacki, Sukiennice oraz odpoczywali pod Pomnikiem Adama Mickiewicza w otoczeniu gołębi i orzeźwiających fontann. Ostatnim punktem wycieczki był obiad w restauracji McDonald. Wszyscy uśmiechnięci, zmęczeni ze wspaniałymi pamiątkami i wspomnieniami wrócili szczęśliwie do domów. Szczególne podziękowania kierujemy do Zarządu NSZZ ” Solidarność” przy TC Dębica oraz do pana Zdzisława Nowakowskiego za dofinansowanie naszego wyjazdu. Kierownikiem wycieczki była pani Barbara Kołodziej.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content