Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KIELNAROWEJ
20 czerwca 2016

WYCIECZKA DO KIELNAROWEJ

W dniu 16 czerwca uczniowie klas 1,2 r.n., II/III PC oraz klasa III PE pod opieką nauczycieli Danuty Wadas, Ewy Góreckiej, Moniki Król-Moździerz, pana Łukasza Drąga oraz pani Moniki Madej, uczestniczyli w wycieczce do Centrum Zooterapii w Kielnarowej. zlokalizowanym na przepięknym zacisznym Pogórzu Dynowskim. No Valid Folder Selected

Program wycieczki obejmowała zwiedzanie mini zoo, gdzie czekały już ana nas kuce szatlandzkie, kozy, owce i alpaki. Każdy z uczestników miał możliwość  głaskania i tulenia zwierzęcia. Uczestniczyliśmy w lekcji edukacyjnej dotyczącej alpak. uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawostek na temat alpak, które są bardzo przyjazne a Centrum wykorzystywane są do terapii dzieci. Mieliśmy również okazję przejechać się bryczką i zwiedzić okolice. Uczestnicy otrzymali dyplom ,,Przyjaciela natury” i upominek. Po obiedzie uczniowie mogli zabawić i zrelaksować się  na placu zabaw. Zmęczeni ale zadowoleni i pełni wrażeń powróciliśmy do szkoły. Kierownikiem wycieczki była pani Anna Nalepa-Proszowska.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content