Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KAMIANNEJ
9 czerwca 2014

WYCIECZKA DO KAMIANNEJ

W dniu 4 czerwca 2014 r. odbyła się wycieczka uczniów klas II/III GUZ, II PB i II/III Pd do Kamiannej w województwie nowosądeckim.

No Valid Folder Selected

W programie było zwiedzanie pasieki, muzeum pszczelarstwa oraz zabytkowego kościółka. Młodzież miała możliwość zapoznać się z metodami uzyskiwania miodu, przymierzenia stroju pszczelarza oraz degustacji miodu wielokwiatowego. Podziwialiśmy również piękno przyrody, które towarzyszyło nam podczas trwania wycieczki. Uczniowie zakupili pamiątki, a pyszne pilźnieńskie lody z tradycją były wspaniałym zakończeniem wyprawy. Serdecznie dziękujemy firmie przewozowej AGRO-TUR i jej właścicielowi Panu Zdzisławowi Nowakowskiemu za miły i bezpieczny przewóz.
Organizacja wycieczki i opieka: Barbara Kołodziej, Monika Król-Moździerz, Magdalena Przybycień, Urszula Burkat i Barbara Wiktorska.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content