Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KAMIANNEJ
9 czerwca 2014

WYCIECZKA DO KAMIANNEJ

W dniu 4 czerwca 2014 r. odbyła się wycieczka uczniów klas II/III GUZ, II PB i II/III Pd do Kamiannej w województwie nowosądeckim.

No Valid Folder Selected

W programie było zwiedzanie pasieki, muzeum pszczelarstwa oraz zabytkowego kościółka. Młodzież miała możliwość zapoznać się z metodami uzyskiwania miodu, przymierzenia stroju pszczelarza oraz degustacji miodu wielokwiatowego. Podziwialiśmy również piękno przyrody, które towarzyszyło nam podczas trwania wycieczki. Uczniowie zakupili pamiątki, a pyszne pilźnieńskie lody z tradycją były wspaniałym zakończeniem wyprawy. Serdecznie dziękujemy firmie przewozowej AGRO-TUR i jej właścicielowi Panu Zdzisławowi Nowakowskiemu za miły i bezpieczny przewóz.
Organizacja wycieczki i opieka: Barbara Kołodziej, Monika Król-Moździerz, Magdalena Przybycień, Urszula Burkat i Barbara Wiktorska.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content