Przejdź do treści
WYCIECZKA DO KAMIANNEJ
9 czerwca 2014

WYCIECZKA DO KAMIANNEJ

W dniu 4 czerwca 2014 r. odbyła się wycieczka uczniów klas II/III GUZ, II PB i II/III Pd do Kamiannej w województwie nowosądeckim.

No Valid Folder Selected

W programie było zwiedzanie pasieki, muzeum pszczelarstwa oraz zabytkowego kościółka. Młodzież miała możliwość zapoznać się z metodami uzyskiwania miodu, przymierzenia stroju pszczelarza oraz degustacji miodu wielokwiatowego. Podziwialiśmy również piękno przyrody, które towarzyszyło nam podczas trwania wycieczki. Uczniowie zakupili pamiątki, a pyszne pilźnieńskie lody z tradycją były wspaniałym zakończeniem wyprawy. Serdecznie dziękujemy firmie przewozowej AGRO-TUR i jej właścicielowi Panu Zdzisławowi Nowakowskiemu za miły i bezpieczny przewóz.
Organizacja wycieczki i opieka: Barbara Kołodziej, Monika Król-Moździerz, Magdalena Przybycień, Urszula Burkat i Barbara Wiktorska.

Skip to content