Przejdź do treści
WSPIERAMY OLĘ PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO
21 grudnia 2017

WSPIERAMY OLĘ PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy wraz z wychowawcami: p. Danutą Wadas, p. Anną Podlasek, p. Bogusławą Strzyż oraz opiekunkami: p.Moniką Madej i p. Katarzyną Janik uczestniczyli w X Koncercie Charytatywnym „Mikołaj dociera wszędzie…również do Oli”. No Valid Folder Selected

Podziwiali występy dzieci z Akademii Młodych Talentów w Kielcach „Małe Skrzypeczki”, młodzież ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance oraz uczniów i absolwentów MG nr 1. W antrakcie widzom czas umilał klaun Kluseczka, a Mikołaj obdarowywał wszystkich cukierkami, naklejkami i magnesami z logo koncertu oraz gadżetami od sponsorów.
Celem tej ogromnej, pełnej serdeczności imprezy, cyklicznie organizowanej przez Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy oraz MOK  w Dębicy była pomoc w leczeniu 6- letniej Oli oraz dzielenie się dobrem z innymi, bardziej potrzebującymi. Z przyjemnością co roku dołączamy do tej szlachetnej inicjatywy.

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW
PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

16 października 2020

Skip to content