Przejdź do treści
WSPIERAMY OLĘ PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO
21 grudnia 2017

WSPIERAMY OLĘ PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy wraz z wychowawcami: p. Danutą Wadas, p. Anną Podlasek, p. Bogusławą Strzyż oraz opiekunkami: p.Moniką Madej i p. Katarzyną Janik uczestniczyli w X Koncercie Charytatywnym „Mikołaj dociera wszędzie…również do Oli”. No Valid Folder Selected

Podziwiali występy dzieci z Akademii Młodych Talentów w Kielcach „Małe Skrzypeczki”, młodzież ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance oraz uczniów i absolwentów MG nr 1. W antrakcie widzom czas umilał klaun Kluseczka, a Mikołaj obdarowywał wszystkich cukierkami, naklejkami i magnesami z logo koncertu oraz gadżetami od sponsorów.
Celem tej ogromnej, pełnej serdeczności imprezy, cyklicznie organizowanej przez Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy oraz MOK  w Dębicy była pomoc w leczeniu 6- letniej Oli oraz dzielenie się dobrem z innymi, bardziej potrzebującymi. Z przyjemnością co roku dołączamy do tej szlachetnej inicjatywy.

Skip to content