Przejdź do treści
WOJEWÓDZKI KONKURS WIELKANOCNY
11 kwietnia 2017

WOJEWÓDZKI KONKURS WIELKANOCNY

Zakończył się czwarty Wojewódzki Konkurs Wielkanocny zorganizowany przez naszą szkołę. W tym roku uczestnicy mieli za zadanie wykonać ozdobę wielkanocną.  Przybyło do nas mnóstwo pięknych prac: z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, w Kolbuszowej Dolnej, w Rzeszowie, z Zespołu Placówek w Lubaczowie- Oddział Wielkie Oczy, w Pustkowie Osiedlu, ze Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w Jaśle, w Ropczycach, w Rudniku nad Sanem, w Brzozowie, w Strzyżowie. Wytwory młodych artystów cechowała niezwykła pomysłowość oraz  różnorodność technik wykonania. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content