Przejdź do treści
WOJEWÓDZKI KONKURS WIELKANOCNY
11 kwietnia 2017

WOJEWÓDZKI KONKURS WIELKANOCNY

Zakończył się czwarty Wojewódzki Konkurs Wielkanocny zorganizowany przez naszą szkołę. W tym roku uczestnicy mieli za zadanie wykonać ozdobę wielkanocną.  Przybyło do nas mnóstwo pięknych prac: z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, w Kolbuszowej Dolnej, w Rzeszowie, z Zespołu Placówek w Lubaczowie- Oddział Wielkie Oczy, w Pustkowie Osiedlu, ze Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w Jaśle, w Ropczycach, w Rudniku nad Sanem, w Brzozowie, w Strzyżowie. Wytwory młodych artystów cechowała niezwykła pomysłowość oraz  różnorodność technik wykonania. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content