Przejdź do treści
WIZYTA W PIEKARNI
3 grudnia 2015

WIZYTA W PIEKARNI

W dniu 3 listopada 2015 roku ośmiu uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Danuty Wadas i Moniki Madej, miało okazję poznać Piekarnię „Bukowski” w Dębicy. Szkołę podstawową reprezentowali: Wojciech Baran, Artur Romański, Mateusz Kontrabecki i Sylwia Wojtuła; gimnazjum: Dawid Kliś i Aneta Wołowiec, a szkołę przysposabiającą do pracy: Patrycja Bandyk i Mateusz Wołowiec. No Valid Folder Selected

W związku z tym, że wchodziliśmy na działającą „linię produkcyjną” obowiązywał nas odpowiedni strój tzn. białe czepki na głowę. Właściciel piekarni, pan Roman Bukowski, przyjął nas bardzo „ciepło” i serdecznie. Oprowadził naszą gromadkę po wszystkich stanowiskach pracy i wyjaśnił nam poszczególne etapy wypieku chleba, bułek, macy oraz drobnych ciasteczek. Mieliśmy możliwość poznać rodzaje chleba, który powstaje w tej piekarni, a także dokonać jego degustacji. Wyszliśmy rozgrzani ciepłem chlebowego pieca, pełni nowych wrażeń i doświadczeń. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

 

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content