Przejdź do treści
WIZYTA STRAŻAKÓW Z OSP W PUSTYNI
5 listopada 2015

WIZYTA STRAŻAKÓW Z OSP W PUSTYNI

Dnia 4 listopada do naszej szkoły przybyli strażacy z OSP w Pustyni.  W szkolnym ogrodzie zaprezentowali nowoczesny wóz strażacki wraz z wyposażeniem.No Valid Folder Selected

Z dużym zaangażowaniem opowiadali uczniom  o swojej pracy. Następnie przeprowadzili pokaz akcji udzielania pierwszej pomocy i asekuracji poszkodowanych podczas wypadków. Każdy był pod wrażeniem ich profesjonalizmu, koordynacji działań oraz poziomu wyszkolenia. Końcowym akcentem spotkania była sesja zdjęciowa do Kalendarza Mistrzów na 2016 rok. Uczniowie: Tomasz Biduś, Dawid Gulis i Mateusz Kwiatek, po przeszkoleniu w zakresie BHP  mieli możliwość   wcielenia się w rolę dzielnych strażaków, przygotowywania sprzętu i uczestniczenia w symulowanej akcji gaszenia pożaru. Był to dla wszystkich dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content