Przejdź do treści
ŚWIĘTO FLAGI ORAZ KONSTYTUCJI 3 MAJA
15 maja 2014

ŚWIĘTO FLAGI ORAZ KONSTYTUCJI 3 MAJA

Dnia 6 maja uczniowie ZSS uczestniczyli w obchodach Święta Flagi oraz Konstytucji 3 Maja. Pieśni patriotyczne, wiersze Cz.Janczarskiego i L. Krzemienieckiej, gremialnie odśpiewany Hymn Polski, „Żywa Flaga”oraz prezentacja multimedialna przedstawiona przez p. Małgorzatę Hajduk stanowiły główne punkty programu.

No Valid Folder Selected

W części artystycznej przygotowanej przez p. Bogusławę Strzyż i p. Andrzeja Gruszeckiego wystąpili: Barbara Bazuła, Natalia Hołota, Justyna Pieróg, Kamil Kantor, Mateusz Kwiatek oraz Grzegorz Nykiel, Joanna Klisiewicz i Przemysław Kupiec. Na tę podniosłą i radosną uroczystość o dekorację zadbała p. Monika Solarska-Cieśla, a fotoreportaż wykonała p. Aneta Żądło.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content