Przejdź do treści
ŚWIĄTECZNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”
3 stycznia 2020

ŚWIĄTECZNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

W dniu 19.12.2019 r. w sali świetlicowej odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świątecznego na „Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 21 uczestników ze szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy. Uczniowie wykonali prace w wybranych przez siebie technikach: rysowanie pastelami suchymi i kolaż. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a sześcioro z nich wyróżniono i otrzymali dodatkowy prezent. Byli to: Andżelika Ujazda, Wiktoria Banaś, Hubert Stachnik, Wojciech Baran, Jarosław Maziarka oraz Monika Bartkowicz. Konkurs zrealizowały: Małgorzata Toczyńska- Ożóg, Elżbieta Wąchadło, Ewelina Dudek, Katarzyna Pietryszko, Alicja Nowak- Wilk i Aneta Sobolak. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content