Przejdź do treści
ŚWIĄTECZNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”
3 stycznia 2020

ŚWIĄTECZNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

W dniu 19.12.2019 r. w sali świetlicowej odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świątecznego na „Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 21 uczestników ze szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy. Uczniowie wykonali prace w wybranych przez siebie technikach: rysowanie pastelami suchymi i kolaż. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a sześcioro z nich wyróżniono i otrzymali dodatkowy prezent. Byli to: Andżelika Ujazda, Wiktoria Banaś, Hubert Stachnik, Wojciech Baran, Jarosław Maziarka oraz Monika Bartkowicz. Konkurs zrealizowały: Małgorzata Toczyńska- Ożóg, Elżbieta Wąchadło, Ewelina Dudek, Katarzyna Pietryszko, Alicja Nowak- Wilk i Aneta Sobolak. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content