Przejdź do treści
ŚWIĄTECZNE PREZENTY
20 grudnia 2019

ŚWIĄTECZNE PREZENTY

Już po raz trzeci świąteczne paczki z akcji przeprowadzonej w Chicago otrzymali uczniowie naszej szkoły. W tym roku ogromne pudła z prezentami przyleciały nie tylko ze Stanów Zjednoczonych. ale także z Anglii i Polski. Bardzo duża ilość zabawek i akcesoriów plastycznych wystarczyła by obdzielić wszystkich uczniów szkoły. W paczkach znalazły się kolorowe klocki, puzzle, drewniane układanki, lalki, samochodziki, materiały plastyczne, a nawet ciepłe skarpety i czapki. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Piotra Piotrowskiego z Chicago, inicjatora akcji „One toy  – one  smile” – „Jedna zabawka – jeden uśmiech” .  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i zakupili piękne zabawki dla naszych dzieci.  To dzięki Wam dziś w naszej szkole było bardzo dużo uśmiechów. Smile

No Valid Folder Selected

Skip to content