Przejdź do treści
WITAMY NOWYCH UCZNIÓW
25 października 2019

WITAMY NOWYCH UCZNIÓW

W przedostatni czwartek października, społeczność naszej szkoły miała przyjemność uroczyście powitać nowych uczniów, którzy od tego roku szkolnego zaczęli uczęszczać do naszej placówki. Oficjalna część rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Marty Biłas, która powitała nowych podopiecznych oraz ich rodziców. No Valid Folder Selected

Zgromadzonych na uroczystości powitała również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, a następnie dzieci i młodzież uraczyli publiczność artystycznymi doznaniami – były wiersze, tańce, wykonania wokalne oraz przedstawienie. W tym dniu nie zabrakło śmiechu, radości i wzruszeń. Po części artystycznej nowi uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami zostali zaproszenie przez Panią Dyrektor na poczęstunek, podczas którego mogli swobodnie porozmawiać i bliżej się poznać. Nie zabrakło też tego, czego nasi podopieczni oczekiwali najbardziej, czyli zabawy tanecznej, podczas której mogli wzajemnie spędzić czas tańcząc, śpiewając i ciesząc się ze swojej obecności. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia. Nowym uczniom życzymy zaś, by każdy dzień spędzony w naszej placówce był pełen nowych doświadczeń – zarówno tych edukacyjnych jaki i społecznych, sukcesów na każdym polu oraz nowych przyjaźni. Witamy w gronie naszych uczniów!

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content