WIGILIA SZKOLNA
22 grudnia 2020

WIGILIA SZKOLNA

18 grudnia odbyła się w naszej szkole Wigilia. Z powodu epidemii uczniowie nie zasiedli tradycyjnie do jednego stołu, ale niemniej uroczyście świętowali w swoich zespołach klasowych. Wychowawcy wraz z uczniami zadbali o świąteczny wystrój sal lekcyjnych oraz pięknie nakryty stół wigilijny.

Podczas spotkania opłatkowego do każdej klasy z życzeniami przyszła pani dyrektor Marta Biłas oraz pani wicedyrektor Karina Watoła. Oprócz życzeń i ciepłych słów skierowanych do uczniów, pani dyrektor wręczyła na ręce przedstawicieli klas nagrody za udział w konkursie na najpiękniej udekorowany stół wigilijny.

Dla każdej klasy przygotowany został symboliczny poczęstunek: opłatek, barszcz czerwony z uszkami, kompot z suszonych owoców. Na stole nie zabrakło także najróżniejszych, a przede wszystkim przepysznych świątecznych wypieków.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom naszych uczniów oraz absolwentów, a także wychowawcom i nauczycielom, którzy włączyli się w organizację tej uroczystości.

Organizatorzy: M. Reguła, J. Janiec, J. Parys
Tekst: J. Parys