Przejdź do treści
WIGILIA SZKOLNA 2017
12 stycznia 2018

WIGILIA SZKOLNA 2017

I znów nastał cudowny okres- Święta Bożego Narodzenia. W środę 20 grudnia 2017 roku odświętnie ubrani zasiedliśmy do naszego szkolnego wigilijnego stołu. Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy oraz wzajemnych życzeń. No Valid Folder Selected

Następnie usiedliśmy do pięknie udekorowanych stołów, na których królowały tradycyjne wigilijne dania: barszcz czerwony z uszkami, barszcz biały z grzybami i jajkiem, pierogi ruskie i z kapustą, kapusta z grzybami. Nie brakowało też pysznych świątecznych ciast: makowców, serników i pierników. Po wspaniałej uczcie zgromadziliśmy się wszyscy razem, by przy akompaniamencie pana Andrzeja Gruszeckiego rozpocząć kolędowanie. Cudowny nastrój Bożego narodzenia udzielił się wszystkim. Wspólna wigilia szkolna nie mogłaby się odbyć bez pomocy rodziców, którzy jak zawsze aktywnie włączyli się w przygotowania: wykonanie pierogów, kapusty, pieczenie chleba, zakup potrzebnych produktów, za co serdecznie dziękują organizatorzy: Jadwiga Parys, Marta Reguła, Joanna Janiec.

 

Skip to content