Przejdź do treści
WIGILIA DLA UCZNIÓW
29 stycznia 2015

WIGILIA DLA UCZNIÓW

W dniu 17 grudnia 2014 roku odbyła się w naszej szkole wigilia dla wszystkich uczniów.No Valid Folder Selected

Na początku spotkania miała miejsce wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. Część potraw uczniowie przygotowali podczas zajęć z gospodarstwa domowego. Pozostałe dania mogli spożywać dzięki uprzejmości rodziców. Na stołach gościły tradycyjne potrawy wigilijne, tj. barszcz czerwony z uszkami, barszcz biały z grzybami, pierogi ruskie i z kapustą, kapusta z grzybami oraz różnorodne ciasta. Podczas wigilii panowała świąteczna atmosfera. po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie zgromadzili się na wspólnym kolędowaniu.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizacje tego spotkania. J. Parys, M. Reguła, J. Janiec.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content