Przejdź do treści
WIELKANOCNE JAJKO NIESPODZIANKA – WARSZTATY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
22 maja 2017

WIELKANOCNE JAJKO NIESPODZIANKA – WARSZTATY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W dniu 12 kwietnia 2017 roku uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach plastycznych, których tematem był symbol Wielkanocy – Jajko. No Valid Folder Selected

Spotkaliśmy się w sali nr 23, gdzie poszczególne klasy miały przygotowane swoje stoły do pracy. Każdy uczeń wykonał kolorowe jajko z kartonu, piórek, wstążeczek ozdobione techniką quillingu – wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Za swoją pracę dzieci i opiekunowie otrzymali słodką niespodziankę. W trakcie warsztatów poznaliśmy też inne sposoby wykonania ozdób wielkanocnych przedstawione na filmie instruktażowym. Pomysłodawcami i prowadzącymi zajęcia były panie Anna Nalepa – Proszowska i Danuta Wadas. Dzieci pracowały pod opieką i kierunkiem nauczycieli: Anety Żądło, Anny Jurkiewicz i Anity Zachary – Kusek oraz pań opiekunek: Moniki Madej, Katarzyny Król, Natalii Popiela i Katarzyny Janik, a pomagali im uczniowie starszej klasy.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content