Przejdź do treści
WIELKANOCNE JAJKO NIESPODZIANKA – WARSZTATY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
22 maja 2017

WIELKANOCNE JAJKO NIESPODZIANKA – WARSZTATY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W dniu 12 kwietnia 2017 roku uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach plastycznych, których tematem był symbol Wielkanocy – Jajko. No Valid Folder Selected

Spotkaliśmy się w sali nr 23, gdzie poszczególne klasy miały przygotowane swoje stoły do pracy. Każdy uczeń wykonał kolorowe jajko z kartonu, piórek, wstążeczek ozdobione techniką quillingu – wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Za swoją pracę dzieci i opiekunowie otrzymali słodką niespodziankę. W trakcie warsztatów poznaliśmy też inne sposoby wykonania ozdób wielkanocnych przedstawione na filmie instruktażowym. Pomysłodawcami i prowadzącymi zajęcia były panie Anna Nalepa – Proszowska i Danuta Wadas. Dzieci pracowały pod opieką i kierunkiem nauczycieli: Anety Żądło, Anny Jurkiewicz i Anity Zachary – Kusek oraz pań opiekunek: Moniki Madej, Katarzyny Król, Natalii Popiela i Katarzyny Janik, a pomagali im uczniowie starszej klasy.

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content