Przejdź do treści
ŚWIATOWY DZIEŃ  LASU W TOWARZYSTWIE LEŚNICZEGO 21.03.2017R.
28 marca 2017

ŚWIATOWY DZIEŃ LASU W TOWARZYSTWIE LEŚNICZEGO 21.03.2017R.

W pierwszy dzień kalendarzowej WIOSNY zorganizowaliśmy spotkanie tematyczne pt. „Jestem przyjacielem lasu!”. Naszym gościem był leśniczy – pan Michał Jodłowski z Nadleśnictwa Dębica. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści o historii lasów wzbogaconej o prezentacje multimedialną. No Valid Folder Selected

Nasz gość mówił m.in.: o pracy leśników, o zmianach zachodzących w lasach na wiosnę oraz o ich znaczeniu zdrowotnym. Zwrócił również uwagę na działania ludzkie, które niszczą lasy i  przypomniał zasady prawidłowego zachowania się na terenie leśnym.  Kochani Uczniowie! Mamy nadzieję, że będziecie stosować się do tych zaleceń! Kolejnym punktem spotkania był quiz sprawdzający wiedzę uczniów na temat lasów. Wypadli znakomicie! Podczas spotkania wręczyliśmy również upominki uczniom, którzy wykonali rodzinne i indywidualne prace związane z tematyką spotkania. A byli to: Alan Kilian, Przemysław Kupiec, Karol Kuta, Jakub Jaje, Grzegorz Nykiel, Bernadetta Różańska, Adam Zarychta oraz klasa 6 r.n. Dziękujemy Nadleśnictwu Dębica za współpracę oraz piękny pamiątkowy album. Na koniec tego wiosennego spotkania uczniowie nagrodzili naszego gościa gromkimi brawami. Dziękujemy panu Michałowi za wizytę w naszej szkole. A wszystkich Was, zachęcamy do spacerów po lesie. Życzymy ciekawych doznań i przeżyć związanych z pięknem otaczającej nas przyrody.  Przypominamy również o comiesięcznych zbiórkach surowców wtórych w naszej placówce. Do końca marca zbieramy zużyte baterie i akumulatory, a w kwietniu elektrośmieci. Organizatorzy: A. Zachara – Kusek, A. Żądło, E. Dudziak, A. Jurkiewicz, M. Toczyńska – Ożóg.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content