Przejdź do treści
WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI
10 kwietnia 2017

WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI

W naszej szkole 30 marca odbyły się warsztaty dla uczniów z sensoplastyki. Zajęcia poprowadziły Pani Anna Jurkiewicz, p. Małgorzata Toczyńska – Ożóg i p. Aneta Żądło przy pomocy Pań Katarzyny Król i Katarzyny Janik. No Valid Folder Selected

W warsztatach mających na celu optymalny rozwój całego organizmu poprzez stymulację wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku wzięło udział 10 uczniów z klasy 1, 2 r.n oraz 4,5 r.n. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, co widać na załączonych zdjęciach. Z produktów i barwników spożywczych dzieci tworzyły różnorodne masy plastyczne. Dzięki kolorowemu brudzeniu dzieci rozwijały swoją kreatywność  i aktywizowały wszystkie swoje zmysły. Zajęcia będą prowadzone cyklicznie raz w miesiącu do końca roku szkolnego.  

Skip to content