Przejdź do treści
WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI
10 kwietnia 2017

WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI

W naszej szkole 30 marca odbyły się warsztaty dla uczniów z sensoplastyki. Zajęcia poprowadziły Pani Anna Jurkiewicz, p. Małgorzata Toczyńska – Ożóg i p. Aneta Żądło przy pomocy Pań Katarzyny Król i Katarzyny Janik. No Valid Folder Selected

W warsztatach mających na celu optymalny rozwój całego organizmu poprzez stymulację wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku wzięło udział 10 uczniów z klasy 1, 2 r.n oraz 4,5 r.n. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, co widać na załączonych zdjęciach. Z produktów i barwników spożywczych dzieci tworzyły różnorodne masy plastyczne. Dzięki kolorowemu brudzeniu dzieci rozwijały swoją kreatywność  i aktywizowały wszystkie swoje zmysły. Zajęcia będą prowadzone cyklicznie raz w miesiącu do końca roku szkolnego.  

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content