Przejdź do treści
WARSZTATY PIERWSZA POMOC 2019
22 listopada 2019

WARSZTATY PIERWSZA POMOC 2019

W dniu 15 listopada w naszej placówce odbyły się warsztaty dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W zajęciach wzieli udział uczniowie klas przysposabiających do pracy. W części pierwszej uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne i zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi udzielania pomocy w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu (zaksztuszenie, oparzenie, omdlenie, krowtok z nosa, zatrzymanie krążenia i oddychania). W części drugiej uczestnicy sprawdzali swoje umiejętności ćwicząc m.in.na manekinie medycznym. Spotkanie miało także na celu przygotowanie uczestników do II Podkarpackiego Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy z Pierwszej Pomocy „Umiem-Potrafię-Pomogę”. Organizatorzy: Urszula Burkat, Anita Zachara-Kusek. No Valid Folder Selected

Skip to content