Przejdź do treści
WARSZTATY MODY I URODY
29 maja 2017

WARSZTATY MODY I URODY

26 kwietnia 2017 r. uczennice klasy III PC /Patrycja Bandyk , Barbara Bazuła , Kamila Stanoch , Anna Wąsik/,wzięły udział w III Edycji Warsztatów Mody i Urody dla kobiet i mężczyzn z niepełną sprawnością.Warsztaty odbyły się w Hotelu ? Lord? w Dębicy a organizatorem ich były Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych ? Radość?. Program obejmował : prezentację filmu ? Uwierz w swoje piękno?, panel dyskusyjny na tematy dotyczące ? Zdrowego stylu życia? oraz ? Jak dbać o swój wygląd zewnętrzny ? ? Budowanie wizerunku?. W gronie zaproszonych gości i specjalistów znaleźli się : Konrad Pondo , Lucyna Samborska , Marta Kałużna , Katarzyna Dobosz , Paulina Korga, Ewa Wojtaszek . Przewidziano quiz wiedzy z nagrodami , w którym nasza uczennica ,  Barbara Bazuła została nagrodzona . Po pysznym obiedzie rozpoczęły się warsztaty edukacyjne na temat : ? Pielęgnacja i modelowanie włosów?, ?Pielęgnacja skóry. Masaż dłoni , twarzy?, ? Lekcja makijażu?, ?Warsztaty stylizacji.Marynarka na różne okazje?. W trakcie warsztatów odbyła się profesjonalna sesja zdjęciowa .Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń . DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE !!!

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content