Przejdź do treści
W RATUSZU O PRAWACH CZŁOWIEKA
17 grudnia 2015

W RATUSZU O PRAWACH CZŁOWIEKA

Na wernisażu w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, podczas finału projektu Mistrzowie – Mistrzom burmistrz miasta, p. Mariusz Szewczyk  zaprosił uczniów Zespołu Szkół Specjalnych na wizytę w Urzędzie Miasta. W Międzynarodowym Dniu Praw Człowieka, obchodzonym 10 grudnia, ubrani w tradycyjne stroje mieszkańców Tybetu, Indii, Chin oraz Indian z Ameryki Południowej i rówieśników z Europy chcieliśmy upomnieć się o prawo do życia w wolności, do edukacji, do rozwoju i pracy dla ludzi żyjących w państwach, gdzie te podstawowe wartości są łamane bądź ignorowane.No Valid Folder Selected Gospodarz ratusza zaprosił Patrycję Bandyk, Joannę Klisiewicz, Kamilę Stanoch, Paulinę Serwę oraz Bartosza Ladę i Karola Rokitę wraz z nauczycielami na salę obrad, za biurko swojego gabinetu oraz do Sali Ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Była to ważna i pełna wrażeń wizyta, podczas której uczniowie przekonali się, że Urząd Miasta może być przyjaznym miejscem. O stylizację młodzieży zadbały panie: A. Borkowska i B. Rubach, o stroje p. A. Chęciek i p. D. Wadas.

Skip to content