Przejdź do treści
W CUKIERNI I KWIACIARNI
23 lutego 2017

W CUKIERNI I KWIACIARNI

Dnia 16 lutego 2017 r. do cukierni MAESTRO przy ul. Krakowskiej 30 w Dębicy wyruszyła klasa II PA, by poznać tajniki pracy cukiernika. Po obejrzeniu gablot pełnych ciast, ciasteczek, tortów oraz koszów z pączkami, półmisków z faworkami uczniowie skusili się na rogaliki z powidłami. No Valid Folder Selected

Właściciel cukierni – Tomasz Podkul osobiście zaprezentował swą firmę z jak najlepszej strony wspaniałomyślnie darując dzieciom naszej szkoły tort biszkoptowo – jogurtowy w kształcie serca, ozdobiony wiśniami w galaretce truskawkowej. Kolejnym punktem preorientacji zawodowej była kwiaciarnia AGAWA, przy tej samej ulicy, pod nr 13. Młodzież poznała zalety pracy florystek, przyjemność przebywania wśród bajecznie kolorowych kwiatów, roślin ozdobnych i dekoracji. Jeden ze zwiastunów wiosny wraz z podziękowaniami trafił do pracowników cukierni za wielkie, pełne słodyczy serce.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content